1- Farmasi Hediye Kulübü sitesinden sipariş vermek istiyorum. Nasıl sipariş verebilirim?

Öncelikle sisteme giriş yaptıktan sonra beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyiniz. Sonrasında:

A ) Sepetinizi onaylamak için sağ alt tarafta bulunan “Hizmet ve Uygulama Şartlarını Okudum ve Kabul Ediyorum” bölümünü açarak okuyunuz ve sizin için uygun ise onay kutucuğunu işaretleyerek kabul ettiğinizi teyit ediniz. Hemen alt bölümde bulunan “ Siparişi Tamamla ” butonuna tıklayınız ve ilerleyiniz.

B )Kargo Sevk Adresini giriniz: Kayıtlı adresinizin üst kısmından “Kargo adresi” butonunu tıkladığınızda sayfa güncellenir ve “ Siparişi bu Adrese Gönder ” butonu önünüze gelir. Bu butona tıklayınız ve ilerleyiniz.

C ) Yeni gelen ekranda kargo adresinizi göreceksiniz, eğer siparişinizle ilgili bir hata görmüyorsanız “Siparişi Onayla butonuna tıklayınız. Tıkladığınızda puan ödemeniz alınacak ve siparişiniz tamamlanacaktır.

2 – Sepetime eklediğim ürünleri silebilir miyim?

Sepetinize eklediğiniz ürünü ya da siparişlerinizi her ürünün en sağında bulunan kırmızı
X ( Çarpı işareti ) butonuna tıklayarak silebilirsiniz.

3- Siparişi doğru olarak verdiğimi nasıl anlayacağım?

Siparişinizi onayladıktan sonra “Siparişiniz başarılı bir şekilde işleme alındı”uyarısı almanız gerekmektedir. Ayrıca siparişinizi tamamladıktan sonra kayıtlı olan e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili bilgilendirme maili gelecektir.

4- Siparişimi verdim ama adresimi değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım?

Adres değişikliği taleplerinizi sipariş anında vermiş olduğunuz e-mail adresi üzerinden farmasi@e.sanalmagaza.com adresine mail atarak ya da hediye kataloğunun iletişim menüsünde bulunan öneri formuna yazarak talebinizi gönderebilirsiniz, ancak İrsaliyesi kesilmiş siparişler için adres değişikliği yapılamamaktadır.

5-Siparişlerimi Nasıl Takip edebilirim?

Farmasi Hediye Kulübüne giriş yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünden “Geçmiş Siparişlerim”menüsüne tıklayarak ya da 0216 538 5220 numaralı çağrı merkezimizden siparişlerinizin takibini sorgulamasını yapabilirsiniz.

TESLİMAT

Siparişimi verdim, nasıl takip edebilirim?

Sipariş edilen ürünler Sanal Mağaza stoklarına girdikten en geç 2 iş günü sonra Kargo firmasıyla tarafınıza sevk edilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra İstanbul içi en geç 1 ya da 2 iş günü ve İstanbul dışı 2 ya da 3 iş günü içinde size teslim olur.

Siparişinizin durumunu Web sitemizde Hesabım bölümünün altındaki Geçmiş Siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.

İADE VE GARANTİ

1-Sipariste bulunduğum hediyelerin “Garantisi / Garanti Belgesi “ mevcut mudur?

Siparişini verdiğiniz her ürün, üretici ve satıcı firmaların garantisi altındadır. Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşterilerimizin öncelikle Markaların Yetkili Servislerine başvurması gerekmektedir. Yetkili Servislerin tutacağı rapor ya da yönlendirmesi sonucunda aksiyon alınır.

Garanti süreci irsaliye tarihinden itibaren geçerlidir. Bu sebeple irsaliyelerinizi saklamanız gerekmektedir.

2-Sipariş ettiğim hediyemi iade etmek istiyorum. Ne Yapabilirim?

Siparişinizi kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içerisinde hiç açılmamış ve orijinal ambalajı bozulmamış ise iade edebilirsiniz, bunun dışında haller için müşteri hizmetlerinden bilgi almadan gönderim yapmayınız.

-İadeler mutlak surette kullanılmamış ve orijinal kutu/ambalajında olmalıdır. Bütün standart aksesuarlar ürün ile birlikte hasarsız ve tam olarak gönderilmelidir. Ayni şekilde irsaliye de iade ürün ile birlikte gönderilmelidir.

3-Hediyemi kargodan nasıl teslim almalıyım?

Tüm paketleri teslim aldiginiz kargo yetkilisi önünde açip kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat ya da eksik mevcut ise kargo firmasina tutanak tutturarak ürünü teslim almayiniz. Ürün teslim alindiktan sonra kargo firmasinin görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu ve hasarlı ya da eksik başlığıyla bir iade yapamayacağınızı unutmayiniz.

4-Ürün siparişim olan telefonu iade etmek istiyorum. Ne yapabilirim?

Ürün ekranı veya kutusu üzerinde yer alan koruma bantlarının çıkarılmamış ve kullanılmamış olması, ekranda ve telefonun herhangi bir yerinde çizik, hasar vs. olmaması gerekmektedir. Tedarikçi firma tarafından orijinal kutusu ve aksesuarları ile sevki gerçeklesen telefon ürünlerinin iadesi, ürün açıldıktan sonra mümkün değildir.

5- Hangi ürünleri iade edememekteyim?
Açılmış ve orijinal ambalajı bozulmuş olan ürünleri iade edemezsiniz. Telefon, fotoğraf makinesi, taşınabilir ve görüntülü elektronik cihazlar vb. için; ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

– Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

– Her türlü Kozmetik Ürünler ve Kişisel Bakim Ürünleri, Her türlü yazılım, Her türlüişlemci(CPU) Program, DVD, VCD, CD ve Kasetlerin, Bilgisayar ve Kırtasiye sarf malzemelerin (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir.

– Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gida ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

– Renk ve desen değişiklikleri, ürün beğenmeme vb. sebepler ile yapılan iadeler kabul edilmeyecektir.

6-Hediyemin arızalı olması durumunda ne yapmalıyım?

Ürün size ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurmalısınız.

7-Ürün siparişimi iptal-iade etmek istiyorum. Puan iadesi nasıl yapılacak?

Hiç açılmamış, kullanılmamış veya size henüz ulaşmayan bir siparişi iptal etmek istiyorsanız, puanınız Farmasi Hediye Kulübü hesabınıza geri yüklenecektir.

9- Sipariş ettiğim Ürünüm yanlış gönderildi. Ne yapmalıyım?

Talep ettiğiniz siparişiniz sevkiyat esnasında kaynaklanan nedenden ötürü tarafınıza farklı olarak gönderilmiş ise, teslim aldığınız ürünü, kullanılmamış ve orijinal ambalajı bozulmamış hali ile Aras Kargo aracılığı ile Sanal Mağaza A.Ş adresine gönderebilirsiniz. Talep edilen asıl ürününüz iade ürün geldikten sonra gönderilecektir.

KARGO

1-Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kargo bedelleri tarafımızdan ödenir, lütfen bir bedel ödemeyiniz.

2-Kargo takibimi veya teslimat bilgilerimi nereden ögreneceğim?

Siparişini verdiğiniz ürünler kargo aracılığı ile sipariş anında belirttiğiniz teslimat adresinize gönderilecektir. Üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünden “Geçmiş Siparişlerim” menüsüne tıklayarak siparişlerinizin durumunu ve kargo bilgilerini takip edebilirsiniz. Ya da 0216 538 5220 no’lu Çağrı merkezimizden 2’yi tuşlayarak siparişiniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


banner3